Masaż staje się coraz bardziej popularną formą relaksu, a także terapii i leczenia różnego rodzaju schorzeń. Wykwalifikowani masażyści dzięki dogłębnej znajomości anatomii człowieka doskonale wiedzą, które miejsca naszego ciała wcisnąć by uzyskać pożądany efekt.

Oprócz redukowania wszelkich bóli, masaż może być również pomocny w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Masaż odchudzający Toruń, dzięki swojej wyjątkowej formule sprawia, że osoby masowane regularnie pozbywają się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Brzmi intrygująco? A może nierealnie? Warto zagłębić się na czym polega ów zabieg i jakie są jakie rezultaty.

Masaż odchudzający – czym się charakteryzuje?

Technika, która sprawia, że masaż odchudzający jest skuteczny opiera się na manualnym rozbijaniu komórek tłuszczu występujących pod skórą. Podczas sesji, pod odpowiednim kątem uciskane są uda, brzuch, pośladki – miejsca, w których zwykle gromadzi się największa warstwa tkanki tłuszczowej.

Masaż Toruń wykonując zabieg masażu odchudzającego stosuje też specjalne kosmetyki, które wspierają usuwanie z organizmu zalegających toksyn. Wspomagają one także rozbijanie komórek tłuszczowych. Dzięki ich stosowaniu, efekty masażu odchudzającego widać praktycznie od razu.

Oczywiście, by masaż odchudzający mógł mieć trwałe skutki warto połączyć go z właściwą dietą i aktywnością fizyczną. Wszystkie wymienione elementy w połączeniu zapewnią zdrową i piękną sylwetkę przez długi czas.

cropped logo Na czym polega masaż odchudzający?

Korzyści płynące z masażu odchudzającego

Dzięki swoim właściwościom, masaż odchudzający sprawia, że nasza skóra jest jędrna i widocznie odmłodzona. Również wszystkie partie naszego ciała, które dotychczas oblewał tłuszcz są dzięki temu atrakcyjniejsze.

Pozbycie się z organizmu toksyn, a także przyspieszenie obiegu krwi, sprawia z kolei, że nasze samopoczucie i witalność wędrują ku górze. Przyspieszony zostaje także metabolizm, co korzystnie wpływa na naszą efektywność.

Wszystkie osoby dbające o swoją figurę mogą się spodziewać, że masaż Toruń spełni ich oczekiwania. Bowiem w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Po ilu zabiegach widać skutki masażu odchudzającego?

Masaż Toruń.

Krótkotrwałe rezultaty, które niesie z sobą masaż odchudzający widoczne są od razu po sesji. Rozbite komórki tłuszczowe i relaks, powodują, że w lustrze widzimy znacznie atrakcyjniejszą osobę.

Zdaniem specjalistów, by zobaczyć trwałe efekty potrzebnych jest 10-12 wizyt u masażysty. Należy przy tym pamiętać o wspieraniu się odpowiednimi posiłkami i choćby minimalną aktywnością fizyczną.