usuwanie owłosienia Toruń

Depilacja to stały element pielęgnacji każdej kobiety, a także pozycja obowiązkowa w menu każdego salonu z zakresu medycyny estetycznej. Jednak wybór odpowiedniej metody depilacji to kwestia indywidualna, ale często powodująca wiele dylematów. Dlatego odpowiedni wybór właściwej metody w ramach trwałego usuwania owłosienia jest bardzo ważny. Ważnymi kryteriami, które warto wziąć pod uwagę, jest czas, skuteczność, cena, wygoda oraz indywidualne parametry zabiegu, które właściwie dostosowane będą do naszych oczekiwań. Zaraz po zabiegu depilacji laserowej jednym z niezwykle popularnych jest zabieg z wykorzystaniem pasty cukrowej. Czym konkretnie są tego rodzaju zabiegi endermologii?

Depilacja Toruń.

Depilacja niechcianego owłosienia pasta cukrową – alternatywa na zabieg depilacji laserowej

Zabiegi przyczyniające się do usuwania owłosienia takie jak depilacja laserowa to coraz częstsza praktyka zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Dlatego obecnie istnieje wiele skutecznych metod między innymi depilacja woskiem, które pozwalają na efektywne pozbycie się zbędnego owłosienia. Jednak bardzo popularną, a zarazem charakteryzującą się naturalnym objawem jest depilacja pastą cukrową. Czym konkretnie jest metoda depilacji pastą cukrową?

Jest to metoda mechaniczna, która polega na usuwaniu włosa wraz z cebulką. Pasta nakładana jest bezpośrednio na skórę, która ma zostać wydepilowana. Wykorzystane preparaty przylegają się do włosów i spływają do samych cebulek. W następnym etapie dochodzi do odklejenia nałożonego preparatu wraz z niechcianym owłosieniem. Metoda może być stosowana na ciepło i zimno, a w zdecydowanej większości drogerii można kupić odpowiednie preparaty, które pozwolą na samodzielną depilację wybranych części ciała.

Nasza profesjonalna obsługa pozwala na komfortowo przeprowadzony zabieg, który pozwala na zniszczenie komórek macierzystych, które odpowiadają za cykliczny wzrost włosa. W ramach zabiegu przede wszystkim stawiamy na komfort pacjenta, a przed depilacją stosujemy wysokiej jakości preparaty o działaniu złuszczającym. Depilacja cukrowa to zdecydowanie bardziej naturalna metoda niż depilacja laserowa, co też chętnie rekomendujemy naszym klientom.

Nie możesz skorzystać z depilacji laserowej? Poznaj nasze metody usuwania owłosienia

Depilacja laserowa z uwagi na światło lasera to bardzo skuteczne rozwiązanie, ale też takie, które nie jest przeznaczone dla wszystkich. W zasadzie wiele sprowadza się do fazy wzrostu włosa, co jest indywidualną kwestią. Przed zabiegiem leki światło uczulające muszą zostać odstawione, aby nie pojawiały się niepotrzebne komplikacje. Dlatego poza depilacją laserową możemy zaproponować depilację z wykorzystaniem pasty cukrowej, co jest przede wszystkim dedykowane dla kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z depilacją.

Już z pierwszym zabiegiem pasta cukrowa będzie nie tylko bardzo przyjazna skórze, ale nie spowoduje podrażnień i nie wywoła alergii. Z kolei jej odrywanie wcale nie jest bolesne, ponieważ przykleja się do włosków, a nie bezpośrednio do skóry. Tym samym nasze zabiegi to nie tylko wysoki komfort, ale również bezpieczeństwo i najwyższa jakość wykonanej depilacji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Nasza lokalizacja

ul. Szosa Chełmińska 154 C
87-100 Toruń

Zadzwoń do nas

tel. 792-019-630

Napisz do nas

biuro@dynamicstudio.com.pl

® 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone