Masaż Kobido wykonuje się na na powierzchni skóry twarzy. Jego działanie jest niezwykle kompleksowe i efektywne – poprawia krążenie krwi, zwiększa jędrność i elastyczność skóry, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz przywraca cerze młodzieńczy blask.

Zaliczany jest do bezpiecznych i przyjemnych zabiegów naturalnie liftingujących, dzięki czemu cieszy się niemalejącą popularnością. Jak przygotować się do masażu Kobido, aby był komfortowy dla nas i specjalisty, który go wykonuje?

Jak przygotować się do masażu Kobido?

Nie ma szczególnych wskazań odnośnie przygotowania się do masażu Kobido. Zabieg obejmuje okolicę twarzy, dlatego należy jedynie przyjść z oczyszczoną skórą, pozbawioną makijażu czy resztek kosmetyków. Ewentualne kolczyki (z okolic nosa, brody, brwi czy warg) warto zdjąć, aby masażystka przypadkowo o nie nie zahaczyła.

Zaleca się przyjść do wybranego salonu w dobrym nastroju i z chęcią odprężenia się, co wpłynie na wyjątkowe samopoczucie podczas masażu. 

Masaż Kobido Toruń.

Czego można się spodziewać?

masaż kobido

Wiele osób decydując się na masaż pragnie wiedzieć na czym mniej więcej on polega i czego można się spodziewać. Masaż Kobido ma znacznie szerszy repertuar niż masaż klasyczny czy relaksacyjny, dlatego nie bez powodu zaliczany jest do najtrudniejszych masaży na świecie.

Składa się z 3 etapów:

  • stymulacyjnego masażu suchego
  • wklejania plastrów liftingujących
  • złożonego masażu modelująco-rozluźniającego

Masażystka wykonuje zarówno delikatniejsze, jak i głębsze techniki, oddziałujące wręcz na mięśnie mimiczne. Dzięki temu zabiegiem objęta jest nie tylko sama skóra. Decydując się na masaż Kobido mamy pewność, że będzie on niezwykłym przeżyciem i miłym odprężeniem po całym dniu obowiązków i pracy.

Czy masaż Kobido boli?

Masaż Kobido przez większość czasu jest bardzo przyjemny i stanowi gwarancję głębokiego relaksu. Jedynie w momencie bardzo intensywnych technik może wywoływać mocniejsze odczucia, choć nigdy nie powodują one bólu. 

Ilość zabiegów

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, lecz aby były trwałe i jeszcze intensywniejsze, najlepiej zdecydować się na pakiet masaży. Warto spytać masażystkę o ilość potrzebnych zabiegów – po dokładnej ocenie kondycji skóry z pewnością udzieli ona praktycznych wskazówek i rad.

Jeszcze przed przyjściem do salonu warto sprawdzić godziny pracy czy ewentualne wolne dni, aby po masażu sprawnie ustalić pozostałe terminy spotkań. 

Masaż w Toruniu