Zabiegi z kapsułą SPA

Czekoladowa uczta

Jest to prawdziwa uczta dla ciała, całość zabiegu jest wykonywana w czekoladowej nucie zapachowej. Peeling czekoladowy rozpoczyna zabieg, następnie maska na ciało wnika w pory skóry dzięki saunie parowej w kapsule SPA, podczas której również nakładana jest również maska na twarz. Zabieg finiszuje dynamiczny masaż ujędrniająco-modelujący łączący całość zabiegu w wyszczuplający relaks.(peeling+maska na twarz i ciało+SPA+masaż uj-mod)

Czas trwania: 2 godz, Cena: 200 zł

Miodowa Rozkosz

Naturalnie oczyszcza i rozgrzewa a ponadto naturalny miód regeneruje skórę, odżywia ją i nadaje delikatny zapach (miodowy peeling ciała + maska na twarz +SPA + masaż relaksacyjny)

Czas trwania: 90 min Cena: 150 zł

Masaż czekoladowy

Relaksuje, pobudzając zmysły podczas czekoladowej maski. Rozgrzewający i podwyższający zadowolenia zabieg idealnie nadaje się dla osób zmęczonych. (maska na ciało i twarz + SPA + masaż relaksacyjny)

Czas trwania: 90 min, Cena: 150 zł

Rytuał Kleopatry - terapia kozim mlekiem

Zabieg nawilżający poprzez składniki zawarte w masce na ciało, głęboka regeneracja w czasie fazy pilingującej wraz z nawilżaniem skóry, podczas końcowego masażu następuje ujędrnianie ciała. (peeling+maska na twarz i ciało+SPA+masaż uj-mod)

Czas trwania: 2godz, Cena: 200 zł