Zabiegi Wellness

Masaż relaksacyjny

Ma na celu wyciszenie, odprężenie i złagodzenie bólu. Prowadzi on do uzyskania równowagi psychicznej jak i fizycznej poprzez zastosowanie odpowiednich technik rozluźniających (głaskanie i rozcieranie).

Do masażu wykorzystywana jest spokojna muzyka i ciepłe oleje wprowadzając w stan pełnego relaksu.

Czas trwania 60min, Cena: 90 zł

Jogo masaż

Główne zadanie Jogo masażu koncentruje się na przywróceniu funkcji układu kostno-stawowego i mięśniowego. Zastosowane chwyty rozciągające pomagają aktywnie przeciwstawiać się procesom starzenia, przyśpieszają procesy regeneracyjne, odbudowują napięcie mięśni i przywracają siły witalne.

Czas trwania 30/60min, Cena: 60/100 zł

Masaż Balijski

Jest połączeniem technik akupresury i refleksologii zapewniając głęboką i mocną stymulację tkanki mięśniowej i skórnej, pobudzając krążenie krwi. Intensywny masaż pozostaje jednak w kręgu masaży relaksacyjnych, dzięki czemu polecany jest dla odprężenia zmęczonego ciała i relaksacji ducha.

Czas trwania 60min, Cena: 100 zł

Masaż świecą

Aromatyczny masaż całego ciała wykonywany świecą o konsystencji stopionego wosku. Wyjątkowa uczta aromatyczna, która utrzymuje się na ciele przez dłuższy czas. Masaż relaksacyjny współgra z odprężającym ciepłem świecy.

Czas trwania 60min, Cena: 120 zł

Tropikalny masaż Bambus

Intensywny masaż relaksacyjny wykonywany za pomocą bambusa. Idealnie zmniejsza napięcie mięśniowe szczególnie w partiach łydek i ud. Masaż polecany w okresie letnim z uwagi na wrażenie lekkiego chłodzenia jaki bambusa.

Czas trwania 60min, Cena: 120 zł

Masaż Ayurveda

Masaż autorski francuskiego kinezyterapeuty Gila Amsallema, inspirowany filozofią Aurvedy. Ayurveda oznacza wiedza życia, podobnie masaż jest witalnym zabiegiem dla ciała. Szybkie koliste ruchy nadają poczucie rozgrzania tkanek głębokich organizmu a ciepłe olejki nawilżają skórę. Szczególna uwaga podczas masażu skupiona jest na okolicach stawów, które łatwo ulegają nadwyrężeniu. Dodatkowym elementem masażu, powodującym odprężenie są techniki lekkiej stymulacji kończyn (balansowanie i mobilizacja). Masaż ayurveda jest najbardziej energetyzującym z masaży relaksacyjnych.

Czas trwania 60min, Cena: 100 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Jest to rytuał masażu manualnego połączonego z rozcieraniem ciepłymi kamieniami pochodzenia magmowego, które utrzymują ciepło przez długi czas. Lecznicze działanie kamieni ma zbawienny wpływ na zmęczone i zestresowane ciało. Ciepło oddawane przez bazaltowe kamienie wzmaga odprężenie, likwiduje wszelkie napięcia przywracając tym samym dobre samopoczucie.

Czas trwania 30/60min, Cena: 60/120 zł