Zabiegi na twarz THALGOClear Expert

Zabieg rozjaśniająco-odmładzający z prowitaminą C Zabieg przywraca jasność skórze eliminuje plamy pigmentacyjne, ustala równowagę produkcji melaniny, wzmacnia funkcje obronne skóry, przywraca jędrność i elastyczność oraz młodzieńczy wygląd skórze.

Czas trwania:70 min Cena: 200 zł

Thalgolift

Awangardowy masaż na bazie serum z hormonami algowymi. Masaż pomaga zatrzymać czas, przywraca blask skórze i przyczynia się do jej wewnętrznej regeneracji. Po intensywnym masażu skóra odpoczywając chłonie maskę kremową. Zastosowanie: sesja od 6 do 10 cotygodniowych zabiegów, sesje powtarzamy dwa razy w roku.(awangardowy masaż, maska kremowa)

Czas trwania: 45 min Cena: 100 zł

Thalgolift z naturalnymi hormonami z alg

Intensywny zabieg przeciwzmarszczkowo-liflingujący opóźnia proces starzenia się skóry, wygładza drobne zmarszczki mimiczne, pobudza produkcję kolagenu i elastyny, poprawia napięcie i odżywia skórę. Następuje relaksacja mięśni mimicznych, modelowanie owalu oraz przywrócenie promiennego wyglądu. (awangardowy masaż, maska z celulozy z fitohormonami algowymi)

Czas trwania:70 min cena: 300 zł

Hydra

Zabieg ma na celu przywrócenie naturalnego płaszcza hydrolipidowego skórze, nawilżenie, spłycenie drobnych zmarszczek. Częstotliwość wykonywania: seria od 3 do 6 zabiegów raz w tygodniu lub od 9 do 12 zabiegów dwa razy w tygodniu lub zabieg jednorazowy.

Czas trwania: 60 min cena: 160 zł

Silicium

Zabieg ma na celu zregenerować, wygładzić i ujędrnić skórę, wypełnić zmarszczki oraz wymodelować owal. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne zawarte w kosmetykach oraz nowatorski masaż Dermo Stim zapewniają natychmiastowy efekt liftingu. W trakcie zabiegu aplikowane są dwie maski – kolagenowa i modelujące.

Czas trwania:70 min cena: 300 zł

Dermo Stim

Zabieg wypełniający zmarszczki i pozostawiający efekt liftingu, podkreślający owal twarzy. Wyjątkowy mentolowy peeling odświeża zmęczoną cerę nadając efekt oczyszczenia. Kolejno intensywny masaż spłyca zmarszczki i zmniejsza napięcie mięśniowe twarzy. Kończąca zabieg maseczka nawilża i wycisza stymulowaną skórę.

Czas trwania:45 min cena: 140 zł

Zabieg z kwasem Ferulic

O właściwościach rozjaśniających, odmładzających i regenerujących. Przywraca skórze równy koloryt i młody, świeży wygląd.

Czas trwania:50 min cena: 120 zł

Zabieg na oczy Thalgo

Innowacyjny, niezwylke efektywny zabieg na okolice oczu z użyciem masujących okólarów. Bogate składniki użyte do zabiegu zmniejszają obżęki, wygładzają i rozeitlkają skórę wokół oczu.

Czas trwania:45 min cena: 90 zł